1174352
TAG HEUER, bordsklocka, digital, Quartz, borstad aluminium, 1970-tal
Tag heuer, bordsklocka, digital, quartz, borstad aluminium, 1970-tal.

Modellnummer 732, serienummer 1394, höjd 10,5 cm, bredd 15,5 cm, djup 12 cm

Ej funktionstestad. Repor.

Utropspris
6 000 SEK