Glas Servisglas
1174380
DRICKSGLAS, 12 st och kanna, Riihimäki Glas 1950-tal.
Dricksglas, 12 st och kanna, riihimäki glas 1950 tal

Pressglas i olika färger. Höjd 13-8 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
250 EUR