Smycken Armband
1174479
ARMRING 18K guld, emalj och gammalslipade diamanter ca 1 ct totalt
Armring 18k guld, emalj och gammalslipade diamanter ca 1 ct totalt.

Total vikt 25,7 g. Innermått ca 15 cm. Bredaste del ca 2,5 cm.

Slitage. Repor. Nagg. Slitage. Repor. Nagg.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - S3
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
8 000 SEK