Konst Klassisk svensk konst
1174665
Anna Palm de Rosa
(1859-1924)
Anna palm de rosa, akvarell med täckvitt, signerad anna palm.

ANNA PALM DE ROSA, akvarell med täckvitt, signerad Anna Palm.

Västkustmotiv. 13 x 23 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnad.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK