Konst Grafik
1174826
Göran Augustson
(1936-2012)
GÖran augustson, serigrafi, signerad och daterad 2002, numrerad 143/150.

GÖRAN AUGUSTSON, serigrafi, signerad och daterad 2002, numrerad 143/150.

"Skogsinteriör", bildstorlek 35.5 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR