Möbler Stolar
1174880
STOL, senbarock, 1700-talets mitt.
Stol, senbarock, 1700-talets mitt.

Målad stol med skuren dekor. Lös stoppad sits. Sitthöjd 47, höjd 101 cm.

Renoverad med senare målning. Smärre lagningar.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
2 500 SEK