Möbler Speglar
1174922
SPEGEL, Rokokostil, sent 1800-tal.
Spegel, rokokostil, sent 1800-tal.

Förgylld och bronserad. Fasettslipat glas. Dekor av bland annat rocailler. 136 x 62 cm.

Torrsprickor. Smärre lagningar. Något anlupet glas.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Utropspris
3 000 SEK