Design Möbler
1175018
Jens Quistgaard
(Född 1919)
Jens quistgaard, "flip top" skrivbord för løvig, danmark, 1960-tal.

JENS QUISTGAARD, "Flip top" skrivbord för Løvig, Danmark, 1960-tal.

Teak. Fällbar överdel med fack och två lösa lådor. Fyra lådor i sarg. Längd 162. Bredd 73 - 96. Höjd 73 - 86 cm.

Slitage. Fläckar. Märken. Nyckel saknas.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
15 000 SEK