1175155
CARTIER collier 18K, guld
Cartier collier 18k, guld.
Cartier collier 18k, guld.
Cartier collier 18k, guld.
Cartier collier 18k, guld.

Vikt 44,1 g, längd ca 44 cm, stämplat Cartier 750 943320

Obetydligt ytslitage.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Utropspris
20 000 SEK