Design Konstglas
1175169
KAJ FRANCK, vaser, 2 st, 'Usva' (Dis), glas, signerad K. Franck, Nuutajärvi Notsjö -56 & -58
Kaj franck, vaser, 2 st, 'usva' (dis), glas, signerad k. franck, nuutajärvi notsjö -56 & -58.

lart glas med slöja, höjd ca 11-11,5 cm.

Smärre repor, mikronagg vid fot.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
1 900
176
193
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
10 okt 5:08
1 900 SEK
5 okt 23:49
1 800 SEK
4 okt 18:39
1 000 SEK