Möbler Övrigt
1175414
AVDELNINGSSKÄRM, art nouveau, 1900-talets början.
AvdelningsskÄrm, art nouveau, 1900-talets början.

Betsad björk med dekor av intarsia. Tre delar à 50 cm vardera, höjd 151 cm.

Smärre slitage. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK