Diverse Övrigt
1175475
RING, 18K vitguld besatt med 3 briljanter ca 0,15 ct totalt, J Pettersson, Stockholm 1959
Ring, 18k vitguld besatt med 3 briljanter ca 0,15 ct totalt, j pettersson, stockholm 1959.

Total vikt 2,8 g. Storlek 16,5/52.

Slitage. Repor. Gäller ringskena.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K1
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 100
102
114
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
16 okt 20:20
1 100 SEK
15 okt 21:40
1 000 SEK