Smycken Armband
1175614
Björn Weckström
(Född 1935)
BjÖrn weckstrÖm, ring, hänge och armband, 14 k guld, lapponia, 1970- samt 1990-tal.

BJÖRN WECKSTRÖM, ring, hänge och armband, 14 K guld, Lapponia, 1970- samt 1990-tal.

Total vikt 8,5 g.
Hjärta-hänge, 15 mm.
Armked, 18,5 cm.
Ring storlek 16,75 / 53.

Smärre slitage.

Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Utropspris
250 EUR