Möbler Bord
1176955
BORD, 1800-tal.
Bord, 1800-tal.
Bord, 1800-tal.
Bord, 1800-tal.
Bord, 1800-tal.
Bord, 1800-tal.

Målat. Utdragbara skivor, raka kopplade ben. Längd 102 (+43+43), bredd 80, höjd 82 cm.

Senare målning. Färgbortfall. Slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK