1177170
Ole Lynggaard
Ole lynggaard, berlock "sweet drops" med briljantslipade diamanter.

OLE LYNGGAARD, berlock "Sweet drops" med briljantslipade diamanter.

18K guld. Stämplad OleL 750. Diamanter totalt ca 0,03 ct. Längd ca 2,5 cm. Vikt 4,3 gram.

Bruksskick

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
6 000 SEK