Konst Modern svensk konst
1177216
Lars Englund
(Född 1933)
Lars englund, teckning signerad och daterad 49.

LARS ENGLUND, teckning signerad och daterad 49

Komposition, bildyta 21,5 x 25,5 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK