1177289
GUERLAIN, parfymbrännare, sent 1800-tal.
Guerlain, parfymbrännare, sent 1800-tal.

Märkt Guerlain Paris. Mässing och försilvrad metall, lock med genombruten dekor, handtag i svarvat trä. Höjd 8 cm.

Bucklor. Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK