Diverse Övrigt
1177464
DÖRRKLÄPP, järn, 1800-tal.
DÖrrklÄpp, järn, 1800-tal.
DÖrrklÄpp, järn, 1800-tal.
DÖrrklÄpp, järn, 1800-tal.
DÖrrklÄpp, järn, 1800-tal.

I form av hand. Höjd 11 cm.

Åldersrelaterat slitage. Rostangrepp.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V28
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
93
103
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
13 okt 2:03
1 000 SEK
13 okt 0:48
750 SEK
10 okt 16:24
500 SEK
7 okt 14:20
300 SEK