Diverse Övrigt
1177556
STÄMPEL, smide och trä, 1800-tal.
StÄmpel, smide och trä, 1800-tal.

Med märkning för siffror 0-9. Diameter 14, längd 29 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
1 800
171
190
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
21 nov 21:10
1 800 SEK