1177599
LJUSSTAKAR, ett par, försilvrad brons, sent 1800-tal.
Ljusstakar, ett par, försilvrad brons, sent 1800-tal.

Dekor av bladverk. Höjd 24,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK