1177638
CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1700-/1800-tal.
Champagnekylare, mässing, 1700-/1800-tal.

Dekor av lejonmaskaroner med hänklar, delvis godronnerad. På tre tassfötter. Höjd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK