Möbler Övrigt
1177935
FÖNSTER, 1900-talets första hälft.
FÖnster, 1900-talets första hälft.

Målat och spröjsat. 49 x 194 cm.

Skador. Färgbortfall.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK