1178068
SIDEBOARD Kina 1900-tal
Sideboard kina 1900-tal.
Sideboard kina 1900-tal.
Sideboard kina 1900-tal.
Sideboard kina 1900-tal.
Sideboard kina 1900-tal.

Betsat trä, front med genombruten dekor samt två små dörrar, längd 96, bredd 43, höjd 86 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor. Nagg. Märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H9
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK