Smycken Ringar
1178232
RING, med briljantslipade diamant ca 0,35 ct. Strömdahls.
Ring, med briljantslipade diamant ca 0,35 ct. strömdahls.

Ca Wesselton/Top Crystal/ Vs-si. Stämplad HS. 18K vitguld. Ringstorlek 19. Vikt 2,9 gram

Bruksslitage. Brukslitage på rodiering

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
6 000 SEK