Konst Klassisk svensk konst
1178285
Oskar Bergman
(1879-1963)
Oskar bergman, akvarell, signerad.

OSKAR BERGMAN, akvarell, signerad.

Vårbjörkar. I. 11,5 x 9 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Fritzes Kungl Hovbokhandel, Stockholm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
5 000 SEK