Konst Contemporary
1178478
ULF NORDSTRÖM, olja/blandteknik på duk, signerad och daterad 1989 a tergo.
Ulf nordstrÖm, olja/blandteknik på duk, signerad och daterad 1989  a tergo.

Utan titel. 157 x 202 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
2 200
203
224
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
4 okt 17:23
2 200 SEK
29 sep 11:00
2 000 SEK