1178746
BOK - Svenska Fruktsorter, Axel Pihl och Jakob Eriksson, Norstedt & Söner, 1924, en volym.
Bok - svenska fruktsorter, axel pihl och jakob eriksson, norstedt & söner, 1924, en volym.

Andra upplagan. Kvarto. 100 st litografiska planscher. Halvfranskt band.

Innlaga i gott skick. Band med något slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
4 000 SEK