Design Övrigt
1178788
Michael Schilkin
(1900-1962)
Michael schilkin, relief, gjutjärn, högfors, signerad m. schilkin och daterad -57.

MICHAEL SCHILKIN, relief, gjutjärn, Högfors, signerad M. Schilkin och daterad -57.

Lokatt med ungar. Storlek 29 x 36 cm. A tergo numrerad 821194 Högfors.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
250 EUR