Möbler Speglar
1178925
SPEGEL, sengustaviansk, omkring 1800.
Spegel, sengustaviansk, omkring 1800.

Spegel med målad, bronserad och förgylld dekor. 113 x 49 cm.

Renoverad och kompletterad. Lagningar och förstärkningar. Smärre slitage och skador. Anlupet glas.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
5 050
467
514
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8
7 okt 16:53
5 050 SEK
7 okt 16:53
5 000 SEK
7 okt 16:52
4 800 SEK
8
7 okt 16:52
4 600 SEK
7 okt 16:38
4 400 SEK