Smycken Armband
1179428
HALSLÄNK OCH ARMBAND, Italien, rött och vitt guld 18K
HalslÄnk och armband, italien, rött och vitt guld 18k.

Märkt Italy och 750. Halsbandets längd 47,5 cm, armbandets längd 21,5 cm. Total vikt 106,4 g

Obetydligt ytslitage. Obetydliga repor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - R70
Maria Granström
Maria Granström
Private Sales. Av Sveriges Handelskamrar förordnad besiktningsman.
+46 (0)739 40 08 09

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 500 EUR