1179483
TROLL, THOMAS DAM, Danmark. 1977. Modell 800.
Troll, thomas dam, danmark. 1977. modell 800.

Vithårig. H ca 50. Stämplat made in denmark Thomas Dam 1977, 800.

Åldersrelaterat slitage. Kläder m skador

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Thérèse von Rosen
Thérèse von Rosen
Representant
+46 (0)70–835 38 72

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
185
204
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
9 okt 20:07
2 000 SEK
9 okt 20:05
1 900 SEK
9 okt 20:02
1 800 SEK
9 okt 20:01
1 600 SEK
2 okt 17:39
300 SEK