Diverse Övrigt
1179737
SNUSHUND, 1800-tal.
Snushund, 1800-tal.
Snushund, 1800-tal.
Snushund, 1800-tal.
Snushund, 1800-tal.
Snushund, 1800-tal.
Snushund, 1800-tal.

Björk. Skuren dekor. Längd 14 cm.

Obetydligt slitage.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
1 800
166
183
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
5 okt 21:57
1 800 SEK
5 okt 15:10
1 650 SEK
3 okt 22:17
1 550 SEK
1 okt 18:07
1 200 SEK
29 sep 13:28
610 SEK