Möbler Trädgårdsmöbler
1179829
PARKBÄNK, 1900-talets andra hälft.
ParkbÄnk, 1900-talets andra hälft.

Vitmålade gavlar i aluminuim med genombruten dekor. Sits av träribbor. Längd 120 cm.Höjd 51, sitthöjd 41 cm

Slitage. Senare målning.

Maria Granström
Maria Granström
Private Sales. Av Sveriges Handelskamrar förordnad besiktningsman.
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
250 EUR