Konst Modern svensk konst
1179857
Agda Holst
(1886-1976)
Agda holst, olja på platå, blomsterstilleben.

AGDA HOLST, olja på platå, blomsterstilleben.

Signerad Agda Holst.
Ca 30x24 cm.

Ingen anmärkning.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
3 000 SEK