Diverse Övrigt
1180438
PUTTI 2 st 1700-tal
Putti  2 st 1700-tal.
Putti  2 st 1700-tal.
Putti  2 st 1700-tal.
Putti  2 st 1700-tal.

Bemålat trä, längd ca 44 cm

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Fläckar. Skador.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK