Design Konstglas
1180579
GLÖSSNER & CO, paneler, 3 st, graverat glas, två signerade Glössner Co, en daterad 1960.
GlÖssner & co, paneler, 3 st, graverat glas, två signerade glössner co, en daterad 1960.

Galanta scener graverade på klarglas. Vardera 83 x 78 cm.

Nagg. Kantskador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK