Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Skåp & Byråar
1180894
BYRÅ, senbarock, 1700-tal.
ByrÅ, senbarock, 1700-tal.
ByrÅ, senbarock, 1700-tal.
ByrÅ, senbarock, 1700-tal.
ByrÅ, senbarock, 1700-tal.
ByrÅ, senbarock, 1700-tal.
ByrÅ, senbarock, 1700-tal.

Byrå av ek och alm. Tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 108, djup 57, höjd 74 cm.

Renoverad, kompletterad, skador, lagningar, slitage. Nyckel saknas.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
5 000 SEK