Konst Modern svensk konst
1180974
Olle Baertling
(1911-1981)
Olle baertling, olja på duk, signerad och daterad -42.

OLLE BAERTLING, olja på duk, signerad och daterad -42.

"Ölandshästen". Duk 55 x 61 cm.

Färgbortfall.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
30 000 SEK