Konst Grafik
1181109
Fernandez Arman
(1928-2005)
Fernandez arman, färglitografi signerad och numrerad x/xx.

FERNANDEZ ARMAN, färglitografi signerad och numrerad X/XX

"Àccordes accordes", bildyta 64 x 50 cm

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T3
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 17 timmar
2 800
259
285
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
13 okt 21:39
2 800 SEK
12 okt 17:43
2 600 SEK
12 okt 17:43
2 500 SEK
11 okt 9:25
2 400 SEK
10 okt 22:38
2 200 SEK