Konst Grafik
1181577
Lennart Jirlow
(Född 1936)
Lennart jirlow, färglitografi, signerad o numrerad.

LENNART JIRLOW, Färglitografi, signerad o numrerad.

"Brasseriet, 1985", 83/240. Bildmått 35 x 45

Ej examinerad ur ram.

Placering: Geijersgatan 3A, 411 34 Göteborg - Z4

Jirlow Litografier I 1966-1992, sid 127

Thérèse von Rosen
Thérèse von Rosen
Representant
+46 (0)70–835 38 72

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK