Konst Skulptur
1181600
Pål Svensson
(Född 1950)
PÅl svensson, skulptur, diabas, signerad o daterad -07.

PÅL SVENSSON, SKULPTUR, diabas, signerad o daterad -07.

Utan titel. 24 x 26,5, oregelbunden form.

Åldersrelaterat slitage.

Thérèse von Rosen
Thérèse von Rosen
Representant
+46 (0)70–835 38 72

Utropspris
5 000 SEK