1181629
MATTA, kelim. Ca 280 x 213 cm.
Matta, kelim. ca 280 x 213 cm.

Polykrom grå med sicksackmönster.

Åldersrelaterat slitage. Hål. Lagningar. Fläck.

Slutpris
200
2 131
221
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (5 bud)
20 nov 14:15
200 EUR
20 nov 14:00
170 EUR
20 nov 10:20
150 EUR
19 nov 21:14
50 EUR
16 nov 16:16
30 EUR