Samlarföremål Övrigt
1181720
ELDHUNDAR, ett par, 1900-tal
Eldhundar, ett par, 1900-tal.
Eldhundar, ett par, 1900-tal.
Eldhundar, ett par, 1900-tal.
Eldhundar, ett par, 1900-tal.

Dekor av sittande fågel. Längd 42 cm.

Slitage. Rostangrepp.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
2 600
240
265
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
7 okt 18:49
2 600 SEK
7 okt 18:48
2 400 SEK
7 okt 18:48
2 200 SEK
7 okt 18:48
2 000 SEK
5 okt 21:11
1 800 SEK