Möbler Trädgårdsmöbler
1181837
FONTÄN/SKULPTUR, gjutmassa. 1920/30-tal.
FontÄn/skulptur, gjutmassa. 1920/30-tal.

I form av sjöjungfru sittandes på klippa samt salamander. Höjd ca 115 cm.

Slitage, anlupen.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
15 000 SEK