Design Möbler
1182046
Nordiska Kompaniet
Bord, nordiska kompaniet, 1900-talets mitt.

BORD, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Brickmärkt med nr R70775-C37420. Fanerat med mahogny. Längd 100, djup 52, höjd 75 cm.

Repor. Slitage. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H44
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
94
104
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
9 nov 16:40
1 000 SEK
9 nov 16:40
800 SEK
8 nov 17:56
600 SEK
4 nov 13:36
500 SEK