Konst Modern svensk konst
1182259
Martin Emond
(1895-1965)
Martin emond, olja på duk, signerad.

MARTIN EMOND, olja på duk, signerad.

Stadsmotiv 71 x 97 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T44
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

150
1 599
166
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
9 nov 13:11
150 EUR
9 nov 13:11
100 EUR
4 nov 23:34
50 EUR
4 nov 14:30
40 EUR