Möbler Övrigt
1182352
HARPA, Érard, Paris.
Harpa, Érard, paris.
Harpa, Érard, paris.
Harpa, Érard, paris.
Harpa, Érard, paris.
Harpa, Érard, paris.
Harpa, Érard, paris.
Harpa, Érard, paris.
Harpa, Érard, paris.

Fanerad med lövträ och bronserad. Märkt Érard 4225. Höjd 179 cm.

Slitage. Ej funktionstestad och ej fullständigt genomgången.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
4 000 SEK