1182715
Olli Joki
(Född 1943)
Olli joki, olja på duk, signerad och daterad 1991.

OLLI JOKI, olja på duk, signerad och daterad 1991.

Dam, 50 x 30 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T46
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 1 timme
100
1 066
110
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 110 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
12 nov 7:38
100 EUR
11 nov 14:42
80 EUR
11 nov 8:49
50 EUR