Silver Övrigt
1183198
TAISTO PALO, SKÅLFAT, sterling silver. Stämplat Taisto Palo New Design.
Taisto palo, skÅlfat, sterling silver. stämplat taisto palo new design.

Blomdekor i relief.
29x29 cm, höjd 4 cm. Vikt 942 g. I originallåda.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Slutpris
381
4 061
421
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (10 bud)
4 nov 21:30
381 EUR
4 nov 21:30
361 EUR
4 nov 19:24
360 EUR
4 nov 19:24
340 EUR
2 nov 18:05
300 EUR