Konst Skulptur
1183225
SKULPTUR, patinerad metallegering, 1800-talets slut.
Skulptur, patinerad metallegering, 1800-talets slut.

Zinkmetallegering, svartlackerad träsockel. Totalbredd 40 cm, höjd 42 cm.

Slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
300 EUR